W lecie dość często padamy ofiarą zmęczenia. A to z powodu pracy a kiedy indziej pogody. Niemniej wieczór rezerwujemy sobie na przyjemności. Do nich należy z pewnością słuchanie audycji ,,z piwniczki Włodka M.”! Zaprasza Włodek Mazoń.
|
Kraków: beatyfikacja męczenników salezjańskich | M. Przydacz: „Próba gloryfikacji zbrodniarzy spod znaku UPA spotyka się i będzie spotykać się z twardą reakcją” | Policja: od początku roku utonęło 65 osób
|
© Copyright 2026 Pallotti.FM | APLIKACJA MOBILNA | FUNDACJA PALLOTTI.FM | KONTAKT