Gościem Popołudnia z Radiem Pallotti.FM był Piotr Dmitrowicz Dyrektor Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego. Mówiliśmy o wkładzie tych dwóch wielkich Polaków w dzieje naszego narodu. Rozmowę przeprowadził Tomasz Kornecki.
|
Kraków: beatyfikacja męczenników salezjańskich | M. Przydacz: „Próba gloryfikacji zbrodniarzy spod znaku UPA spotyka się i będzie spotykać się z twardą reakcją” | Policja: od początku roku utonęło 65 osób
|
Gościem Popołudnia z Radiem Pallotti.FM był Piotr Dmitrowicz Dyrektor Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego. Mówiliśmy o wkładzie tych dwóch wielkich Polaków w dzieje naszego narodu. Rozmowę przeprowadził Tomasz Kornecki.
© Copyright 2026 Pallotti.FM | APLIKACJA MOBILNA | FUNDACJA PALLOTTI.FM | KONTAKT