Dzisiejszym Gościem Radia na naszej antenie, będzie Dr Szymon Wilk z Przeworska. Tematem rozmowy będzie jutrzejsza konferencja naukowa: „Bożogrobcy przeworscy II”, nad którą nasze radio ma patronat medialny.
Zaprasza Mateusz Wałach
|
W Bydgoszczy poświęcono mozaikę Ostatniej Wieczerzy | Przewodniczący Episkopatu złożył gratulacje biskupowi nominatowi Przemysławowi Szulcowi | W pierwszych czterech miesiącach tego roku zarejestrowano 163 tysiące bezrobotnych | F 35 przeleciały nad Polską
|
© Copyright 2026 Pallotti.FM | APLIKACJA MOBILNA | FUNDACJA PALLOTTI.FM | KONTAKT