Boże Narodzenie nie musi być raz w roku. Ks. Mariusz Leszko SAC zaprasza na pallotyński komentarz.
1. czytanie
1 J 2, 3-11
Ewangelia
Łk 2, 22-35
|
W Bydgoszczy poświęcono mozaikę Ostatniej Wieczerzy | Przewodniczący Episkopatu złożył gratulacje biskupowi nominatowi Przemysławowi Szulcowi | W pierwszych czterech miesiącach tego roku zarejestrowano 163 tysiące bezrobotnych | F 35 przeleciały nad Polską
|
Boże Narodzenie nie musi być raz w roku. Ks. Mariusz Leszko SAC zaprasza na pallotyński komentarz.
1. czytanie
1 J 2, 3-11
Ewangelia
Łk 2, 22-35
© Copyright 2026 Pallotti.FM | APLIKACJA MOBILNA | FUNDACJA PALLOTTI.FM | KONTAKT